راهنمای خرید از سایت پول ایرانی

جستجو و انتخاب کالا

استفاده از ابزار نوار جستجو

در صورتی که مدل یا برند خاصی را مد نظر داشته باشید در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید.

استفاده از منوی دسته بندی کالا ها

سمت راست صفحه اصلی سایت پول ایرانی کالاهای موجود در سایت دسته بندی شده اند که شما با توجه به نیاز خود میتوانید برند مورد نظر را انتخاب کنید و پس از آن کلیه مدل های مربوط به آن برند به همراه مشخصات فنی برای شما نمایش داده میشود.

روش های خرید کالا از سایت پول ایرانی

1-عضو شدن در سایت و ایجاد حساب کاربری و خرید و سفارش کالا 2 – انتخاب کالای مورد نظر و سفارش آن به صورت تلفنی

روش های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

توضیحات : کاربران محترم سایت پول ایرانی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید. و کد پیگیری ارائه شده توسط سیستم را پرینت کنید .
1- شماره 16 رقمی کارت
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
3- کد CVV2
4- تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید

پرداخت به صورت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی را ندارند وجه سفارش خود را میتوانند از طریق دستگاه های ATM (عابر بانک) پرداخت کنند .

روش های ارسال کالا

بعد از خرید کالا از سایت پول ایرانی روش ارسال آن را با بخش پشتیبانی سایت هماهنگ کنید
نکته : ارسال کلیه کالاها به تمام نقاط کشور مشمول هزینه خواهد
روش های ارسال محصولات از طریق روشهای زیر امکان پذیر میباشد :
- ارسال کالا از طریق تیپاکس
- ارسال برخی کالا ها در تهران از طریق پیک
- ارسال با پست سفارشی
- باربری های مجاز

روش ایجاد حساب کاربری ( ثبت نام کردن)

سمت چپ صفحه (ثبت نام) مربوط به افرادی است که برای تمایل به عضو شدن دارند. در ابتدا شماره موبایل و بعد آدرس ایمیل خود را وارد کنید سپس یک رمز عبور برای خود تعریف کرده که این کد باید بیش از شش کارکتر داشته باشد

مدت زمانی لازم برای ارسال کالا

- خریداران ساکن تهران یک تا سه روز کاری
- خریداران ساکن شهرستان ها سه تا یک هفته کاری

- - - - - - -